JE DAVID KIRŠ PODVODNÍK?

Z mé zkušenosti je tohle nejvíce spojeno s nenaplněným očekáváním. A nejvíc asi kolem roku 2012, kdy jsem udělal program Milionové impérium a s nadšením jsem sdílel techniky, jak online na internetu prodávat.

Protože jsem udělal svoji kampaň EmailAcademy a fakt se mi v ní dařilo, vydělali jsme přes pět milionů během 30 dní, tak jsem se tenkrát řekněme z mladistvého nadšení rozhodl, že se chci podělit o to, jak jsem to udělal. Natočil jsem video, kde jsem učil, jak natáčet obsah, jak ho sdílet na internetu, jak budovat databázi, jak prodávat online informační vzdělávací produkty, a vytvořil jsem vlastně program Milionové impérium.

Mnoha lidem se to tak líbilo, že vstoupili do toho programu. Koupili si ho za deset tisíc korun, ale mysleli si, že i když nic neumí, nic neznají, nemají žádný talent, jenom tím, že se podívají na ten program, tak že zbohatnou, nebo že použijí tuto kampaň.

To byl samozřejmě omyl a já jsem možná použil při prodeji v tom programu příliš nadšení, neukázal jsem na úzká místa, neukázal jsem na to, že lidé musí mít nějaký pevný základ, že musí něco umět, něco znát, něco vědět, něco, co můžou předat, co můžou zabalit do videa, z čeho můžou vytvořit online kurz, a to pak soustavnou prací, sdílením obsahu a budováním expert byznysu následně prodávat.

Takže tenkrát v tom roce 2012 jsem možná nebyl úplně pravdivý v tom, když jsem řekl, hele, je to i dost práce, chce to hodně energie, hodně úsilí. Pro mě bylo přirozené do toho dát energii a sám jsem rok seděl na tom, než jsem to všechno vytvořil, vymyslel a následně to začlo fungovat.

Ale tohle jsem možná neřekl dostatečně, že si to žádá práci, úsilí a čas, a myslím, že z toho pramení to, že někteří lidé řekli, že Davidův program nefunguje nebo že si ho koupili, a nedošli k těm výsledkům.

Alespoň tohle si o tom myslím já.