JAK VNÍMÁŠ KVALITU INFORMAČNÍCH PRODUKTŮ ABSOLVENTŮ SVÝCH KURZŮ?

Kvalita produktů nebo všeho, co vidím kolem sebe, se naprosto liší. Od jedna do sto. Můžete najít produkty, které jsou skvělé a jsem z nich úplně nadšený a sám z nich čerpám, a pak vidím produkty, které bych si fakt nekoupil, nerezonují se mnou a nic mi neříkají.

Ale každý jsme jiný. To znamená, něco, co mně se nelíbí, se může líbit někomu dalšímu. Takže nechci skutečně hodnotit úroveň produktů.

To, že učím, jak věci dělat, jak dělat informační produkty, s sebou nese i to, že se občas objeví někdo, kdo vytvoří něco, co nemá ani kvalitu, ani potřebnou hodnotu. Moje zkušenost je, že tento člověk se neuchytí, že ten produkt prostě nefunguje, že jeho Expert Business nebude do budoucna fungovat.

V tomhle velmi důvěřuji trhu, lidem, tomu, že tenhle člověk nemá dlouhého trvání.

Z mé zkušenosti se vždycky na trhu chytily jen věci, které byly kvalitní, poctivé, které skutečně měnily životy, měnily podnikání, ukazovaly, jak dojít k nějakým výsledkům, jak k nim dojít rychleji, a tyhle programy díky bohu vznikají taky.

Ale vznikají i programy, které prostě kvalitní nejsou, a v tomhle nepřebírám žádnou zodpovědnost nebo garanci za kvalitu programů mých studentů. Je to jejich volba, učí se ode mě, ale to, co z toho vznikne, je samozřejmě jejich svět a mají své klienty a může to být jejich písek.